מהשלם ועד הביקיני בגזרה הגבוהה: גזרות בגדי ים מומלצות לקיץ הזה

מהשלם ועד הביקיני בגזרה הגבוהה: גזרות בגדי ים מומלצות לקיץ הזה

הימים בהם היינו צריכות לבחור בין בגד ים שלם ומשמים לבין ביקיני זעיר שחושף הרבה יותר מטפח או טפחיים - עברו חלפו להם. גזרות בגדי הים כיום הן כה מגוונות, שלנו נותר רק לבחור לאיזו מהן אנחנו הכי מתחברות

עד לשנים האחרונות, בגדי ים נחלקו לשתי גזרות עיקריות - או בגד ים שלם שמכסה טפח וטפחיים, או ביקיני זעיר, בדרך כלל כזה הנסגר באמצעות קשירות בחלק התחתון, ובחלק העליון חזיית משולשים, שבקושי תומכת בחזה. בהתאם, נאלצנו אנחנו הנשים לבחור לאיזה מהז׳אנרים אנחנו מרגישות מספיק נוח להשתייך, זה שמסתיר הכל, בעדיפות לאחד שגם מעניק תמיכה מסוימת, או לזה שחושף הכל ולא משאיר מקום לדמיון. המבחר המצומצם והמגביל מאוד של הדגמים שהיו בעבר, העיב מאוד על כמעט כל מי שחיפשה לה בגד ים שתרגיש איתו נוח, שתרגיש שהיא נראית בו טוב ונעים לה בתוכו. שכן, לא כל מי שרוצה, למשל, להסתיר את הבטן, רוצה גם להסתיר את כל שאר חלקי הגוף, ומהצד השני, גם נשים שביקיני קטנטן בא להן בטוב, לא תמיד מעוניינות בחשיפה הגבוהה הזו, וגם להן יש את הימים שמתחשק משהו קצת יותר ״אוסף״ ובטוח. 


הגזרות המודרניות של בגדי הים: הרבה יותר מגוונות 


אז אפשר לנשום לרווחה, ליטרלי, כי ב-2022 כבר אפשר למצוא שלל דגמים וגזרות של בגדי ים, החל מבגד ים שלם, אבל הכי רחוק מזה של הדודות, אלא עם סטייל ודיטיילס סקסיים, ועד ביקיני עם תחתונים בגזרה גבוהה וחלק עליון חמוש בברזלים ותמיכה כמו שצריך. חשד כבד שאותם האנשים שהכניסו את נעלי הסניקרס לאופנה, עשו כאן עבודה גם בתחום בגדי הים, והפכו את הנוח והמחמיא לשיא הסטייל והטרנד, ולנו רק נותר לקצור את הפירות בנחת, תוך כדי שאנחנו בוחרות בדגם שהכי עושה לנו את זה. אגב, בדומה לפריטי הלבשה תחתונה, לא חייבים להסתפק בסט אחד של בגד ים, אלא שאפשר לגוון את המלאי במגירה הזו. לדוגמא, אם ברוב ימי החודש אתן מרגישות טוב בביקיני קטנטן, תוכלו להצטייד בסט נוסף עבור הזמן הזה בחודש כשאתן קצת יותר נפוחות ופחות מתחשק חלק תחתון החושף את כל הבטן. למעשה, תוכלו להצטייד בכמה דגמים - בגד ים שלם, ביקיני סטנדרטי, ביקיני עם תחתונים בגזרה גבוהה, ביקיני עם חזיית ברזלים ועוד. כמו שלא כל יום בא לנו להתלבש בדיוק באותו הסגנון ועם אותן הגזרות, מטיבות הלכת לים ולבריכה, בהחלט יכולות להרכיב מלתחת בגדי ים מגוונת.

גזרות בגדי הים השולטות בקיץ 2022


ביקיני עם תחתונים בגזרה גבוהה או ״בין לבין״


אופנת בגדי הים, שואבת השראה ישירה מאופנת הבגדים, וכך, בהתאם להתרוממות הגזרה של המכנסיים, כלומר הגזרה הגבוהה הטרנדית, כך גם הוגבהה גזרת תחתוני בגדי הים, שהם חלק מסט ביקיני, וזהו צעד מבורך במיוחד. קודם כל, בגלל הימים האלה שבא לנו איזו תמיכה ואיסוף בבטן התחתונה (ובחיינו, אין אישה שלא חווה ימים כאלה מדי פעם), וכמובן בשביל הנשים שפשוט לא מרגישות נוח באף סיטואציה עם חשיפת הבטן התחתונה. כמו כן, הגזרה הגבוהה של התחתונים מייצרת אשלייה אופטית של גובה ואורך - לתשומת לבן של אלו שהיו שמחות לתוספת של עוד כמה סנטימטרים בגובה. בקיצור, זה ווין ווין. אגב, לא חייבות תחתונים בגובה כלוב הצלעות, הגזרות משתנות מדגם לדגם, וניתן להשיג גם תחתונים שהם לא לגמרי גבוהים אך גם לא נמוכים - גזרה בינונית. עוד טיפ בנושא זה, גם תחתונים בגזרה שהיא יחסית נמוכה, אפשר בקלות למשוך מעלה משני הצדדים ובכך להפוך אותם לקצת יותר מחמיאים ומאריכים. 


בגדי ים שלמים - אפשר להשתמש כבגד לכל דבר


היופי בבגדי ים שלמים, ובמיוחד בדגמים החדשים, המודרניים והמחמיאים, הוא שניתן בקלות להסב אותם לכדי בגד גוף וללבוש אותם יחד עם מכנסיים או חצאית. המבחר של הדוגמאות הוא כה רחב כיום, שכבר מזמן לא חייבות להסתפקרק בבגד ים שלם שחור, למרות שמדובר בקלאסיקה של כל הזמנים, שתמיד תעבוד נפלא. אם בא לכן ללכת על קלאסיקה, ההמלצה שלנו היא לנסות את בגד הים בדגם ״מרלין״ שעוצב בשיתוף הפעולה של רזילי עם המותג נוריתמי. בגד הים, המוצע כרגע באתר בהנחה שווה במיוחד, הוא לכאורה ניטרלי ופשוט, אבל מאחור מסתתר טוויסט מהמם, בדמות סרט פפיון הנקשר בגב ומחשוף גב יפהפה ומחמיא. כמה פשוט - ככה טוב. את בגד הים השלם הזה ניתן להשיג בשחור קלאסי או בכתום טרנדי יפיפה.

בגדי ים ״וואן שולדר״ וקאט אאוט: טייק אוף על גזרות השמלות של העונה 


כאמור, אופנת בגדי הים מושפעת באופן ישיר מהאופנה הכללית, זו הבאה לידי ביטוי בפריטי לבוש, ולכן שני טרנדים שרואים השנה המון בשמלות ובחולצות , והם לא פסחו גם על תחום בגדי הים הם גזרת ה״וואן שולדר״ הא-סימטרית וגזרות של קאט-אאוט. שני הסגנונות האלו מתאימים במיוחד גם לבגדי ים ויכולים להיות מחמיאים מאוד. את גזרת ה״וואן שולדר״, כלומר בגד ים כתף אחת, בגזרה א-סימטרית, אפשר למצוא הן בבדי ים שלמים, כאשר הא-סימטריה מוסיפה עניין לגזרה שעלולה להיות בנלית, ואפשר גם למצוא כחלק עליון של ביקיני - מעין גוזיה כם רצועת כתף אחת, בשילוב עם חלק תחתון בגזרה גבוהה או נמוכה. את דוגמת ה״קאט-אאוט״ ניתן למצוא בעיקר בבגדי ים שלמים, שכאילו נגזרו מהם החוצה חלקי בד. הגזרה הזו יכולה להיות פתרון טוב עבור אלו שלא החליטו אם הן בקטע של ביקיני או בגד ים שלם, כי היא מהווה מעין שילוב של שניהם.