לעבודה, לסידורים, ליציאה או לחופשה: תיקים לכל מטרה

לעבודה, לסידורים, ליציאה או לחופשה: תיקים לכל מטרה - רזילי אוצרות אופנה


תיקים, משכבר הימים, הפכו לחלק בלתי נפרד מהמלתחה שלנו. הם חייבים להיות קודם כל פרקטיים ונוחים, אבל כל זאת בלי שנתפשר על הסטייל. מהם הטרנדים הבולטים בתחום?


לא יהיה פשוט להסביר את המשיכה שלנו כלפי תיקים. מדובר בפריט שקודם כל ולפני הכל, נועד לשרת אותנו נאמנה כשאנחנו יוצאות אל העולם ונמצאות מחוץ לבית. הוא צריך להכיל את כל החפצים שלנו, כאשר הם זמינים לנו בצורה הנוחה והנגישה ביותר. יכול להיות שניתן, אם כך, להסביר את הקשר שלנו לתיקים בכך שהם מעניקים לנו את הביטחון, שהם אלו שמאפשרים לכל הפריטים החשובים שאנחנו זקוקות להם קרוב קרוב אלינו - ללכת איתנו לכל מקום. אבל כמובן, לא נסתפק בזה. תיקים, משכבר הימים, הפכו לחלק בלתי נפרד מהמלתחה שלנו, גם במובן האופנתי והסגנוני, ולעתים קרובות סדר העדיפויות הזה אף מתהפך כליל, והתיק הופך להיות קודם כל פריט של סטייל. בדומה לאקססוריז אחרים שלא פעם גונבים את ההצגה - משקפי שמש שווים, תכשיט שיקי, נעליים כמובן, ואפילו חגורות ודיטיילס אחרים שהוצמדו לבגד. תיק בסטייל, יכול להפוך בקלות לכוכב של ההופעה, ואף להפוך כל הופעה למחווה של סטייל משובח. 


בניגוד לגברים, שבדרך כלל מסתפקים בדחיסת המפתחות והטלפון הנייד לאחד מכיסי המכנסיים, בשביל נשים, כמעט ואין חיה כזאת לצאת מהבית בלי תיק. אנחנו זקוקות לפריט הזה לעבודה, לסידורים, ליציאה ואפילו לגיחה לבית הקפה השכונתי.

פרקטיקה לפני הכל: תיק חייב להיות איכותי

בהתאם לאמור לעיל, התיקים אמורים לשרת אותנו, ורצוי שזה יהיה לאורך זמן ובאופן משביע רצון. לכן, כשאנחנו ניגשות לבחור תיק, גם במהלך רכישת תיקים אונליין, חשוב מאוד לבחון פרמטרים כמו סוג החומר ממנו יוצר התיק, וכמובן מיהו היצרן - פרט שיכול לספק מידע רב לגבי האיכות. עולם האופנה עובר תהליך מתקדם של מעבר לייצור של פריטים שנועדו להחזיק מעמד לאורך זמן, מתוך התחשבות בסביבה ובהיבטים אקולוגיים. במיוחד כשמדובר בתיק - פריט ״חרישה״ מובהק, כדאי להשקיע קצת יותר, ולבחור באחד שיצטיין בעמידות לאורך שנים. התיקים של רזילי


התיקים של מותג הבית, רזילי, כמובן עונים על דרישות הסף מבחינת איכות והקפדה על חומרי גלם, אבל אין זה אומר שתצטרכו להתפשר על סטייל עדכני. בקולקציית הקיץ שהושקה לאחרונה, תמצאו תיקי עור, בד וקש, בעיצובים טרנדיים, לצד קלאסיקות שתמיד ממשיכות להיות רלוונטיות. הצבעוניות הקיצית העדכנית והנכונה, שתיכף נדון בה בהרחבה, באה לידי ביטוי גם בתיקים של רזילי העונה, ובמילים אחרות, מדובר בפריטים שיהוו שדרוג משמעותי לכל הופעה. 


מעבר לחום ולשחור הנצחיים: להעז עם הצבעוניות

נכון שכשמדובר בתיקים, כאמור, קודם כל חשובה האיכות. עם זאת, כשבונים מלתחה, אי אפשר שלא לקחת בחשבון גם היבטים של טרנדים אופנתיים, מאחר והתיק הוא אקססורי אופנתי לכל דבר וגם הוא חייב להיות עדכני (או קלאסי - רלוונטי תמיד) ולציית למגמות בולטות. באביב ובקיץ הקרובים, אחת המגמות המובהקות היא שימוש בצבעוניות עזה, לרבות צבעים כמו סגול לילך, כתום, צהוב, ורוד בזוקה ותכלת. למרות שלנצח נאמץ בחום תיקים בצבעים קלאסיים כמו שחור, חום או קאמל, יכול להיות מרענן להצטייד גם בתיק אחד בצבעוניות העכשווית. במקרה שאתן פחות בקטע של להעז, תוכלו להסתפק גם בתיק קטן כמו תיק קלאץ׳ ליציאה, או פאוץ׳ משודרג לסידורים קלילים. 


לזרוק בו הכל ולצאת אל העולם - תיק שק


תיק שק הוא חבר אמת. הוא תמיד יכיל כל מה שתרצו לזרוק בו ולא יעשה עניין. על אף הפוזה הנונשלנטית של תיקי השק, יש לא מעט גרסאות אלגנטיות ויפות של ההמצאה הכה נוחה הזו. ישנם תיקי שק סופר איכותיים, עשויים מעור אמיתי או מחומרים אחרים איכותיים ועמידים, כאשר בחלק מהם אפשר אפילו להכניס לפטופ ולצאת ליום עבודה (או לעבודה בבית קפה, אם גם אתן זכיתן לעבוד במקום הדוגל במודל ההיברידי). בקיצור, גם טרנדי וגם תמיד נוח ופרקטי - מה עוד נבקש?


מושלם לסידורים - תיק צד בגודל בינוני


יש יציאות מהבית שמצד אחד לא מצדיקות הצטיידות בתיק גדול ומאסיבי, ומהצד השני תיק קטן כמו נרתיק קלאצ׳, לא יספק את הסחורה, כי ברגע שנניח בפנים גם את הסמארטפון וגם את צרור המפתחות, כבר לא יישאר מקום למשקפי השמש, למשל. בדיוק לצורך אירועים מסוג זה, יתאים תיק צד בגודל בינוני, רצוי עם סגירה טובה של רוכסן או כפתורי תיק תק, שתבטיח שכל מה שהכנסתן בתוכו, יישאר בפנים. מאחר ומדובר בתיק מהסוג של ״לשלוף ולצאת״, כדאי במקרה זה להעדיף עיצוב וצבע סולידיים וניטרלים, שישתלבו עם כל בגד וסגנון שתבחרו.  


ליציאה - תיק קלאצ׳ אלגנטי

תיק קלאצ׳ הוא האקססורי האולטימטיבי לשדרוג הופעה מושקעת ליציאה, ולתוספת גלאם ועניין. כאן, מאחר ומדובר בפריט קטן ושובבי, ניתן דווקא להעז יותר עם בחירת הצבע, ואף ניתן להחזיק מספר תיקי קלאצ׳ במגירה, ולבחור מביניהם את המתאים ביותר, בכל פעם שאתן מתארגנות לבילוי נוצץ. במקרה הנוכחי, מומלץ לבחור בתיק ורוד, סגול או כתום, עם נוכחות מרשימה ועם טוויסט עדכני ונועז. 


לחופשה: תיק קש או תיק קלוע דמוי רשת

לא ברור מי התחיל את הטרנד של תיקי הקש והתיקים הקלועים - האם זה היה סגנון הבוהו שיק שפרץ לחיינו לפני מספר עונות, והוא פשוט תפור על הקיץ, או האם הסדרה העוצמתית ״סיפורה של שפחה״ החזירה אל חיינו את שקי הרשת הקלועים, שכנראה שימשו בעבר את הסבתות שלנו, ביציאתן למכולת. כך או כך, שניהם נכונים מאוד כעת, והם קלילים, כיפיים, ומתאימים לכל סיבוב קיצי אגבי, ובמיוחד לחופשות שעניינן חופי ים או שכשוך בבריכת שחייה.